E-TECH

розробка електроніки на замовлення

  • системи домофонії
  • системи опалення та клімат-контролю
  • ігрова індустрія, квест-кімнати – від електроніки до комплексного вирішення

Допомагаємо клієнтові у формуванні технічного завдання

Формуємо план розробки та розрахунок вартості прототипу

Розробляємо і виробляємо прототип, дослідний зразок, проводимо тестування

Організовуємо дрібносерійне виробництво на наших площах, і площах наших партнерів

Супроводжуємо комплексне рішення незалежно від гарантійного терміну

Клієнт отримує готове рішення з усією документацією

Останні проекти

Немає товарів по вашій вибірці

Останні дописи блогу

Останні дописи

Про нас

У сучасному світі все частіше виникає необхідність в автоматизації процесів з метою підвищення продуктивності праці і зниження витрат при виробництві. Для цього існує маса вже готових промислових рішень, які з тим або іншим ступенем складності можна адаптувати до потрібного Вам виду.

Але часто необхідний саме Вами рішення складно укласти в рамки вже існуючого, а вартість адаптації виявиться настільки значною (адже праця професіонала в галузі промислової електроніки оцінюється досить високо), що єдиним прийнятним рішенням виявиться розробка електроніки на замовлення.

Саме в цьому випадку Ви зможете отримати пристрій, максимально відповідне Вашим уявленням про нього, які Ви зафіксуєте в технічному завданні на розробку електронного приладу. Вартість такого рішення також виявиться набагато нижчою, в тому числі і на найближчу перспективу з урахуванням можливості здійснення технічної підтримки з нашого боку.

Зрозуміло, не завжди має сенс звертатися до нас і замовляти розробку електроніки, так як одиничний екземпляр не надто складного пристрою навіть з урахуванням наших великих напрацювань обійдеться все-таки дорожче, ніж готовий модуль, виготовлений в промислових масштабах, наприклад, в Китаї. Доцільно все-таки замовляти пристрої, які будуть проведені хоча б невеликим тиражем, адже розробка електроніки з нуля – досить тривалий процес, що вимагає найчастіше чималих інтелектуальних інвестицій.

Але в будь-якому випадку Ви можете звернутися до нас з готовим технічним завданням або сформульованої ідеєю для того, щоб ми оцінили масштаб робіт і запропонували Вам вигідні умови для розробки і виробництва електроніки.